Boek gemakkelijk

met onze gratis app

Installeren
 

ONE AFTER 909: Live Tribute to the Beatles

0
Alle Leeftijden

3h15

Muziek

ONE AFTER 909: Live Tribute to the Beatles

Releasedatum : 21 jun 2025

One After 909 ‘An Evening with the Beatles’
The Beatles Tribute band One After 909, vernoemd naar het gelijknamige nummer van het album ‘Let It Be’, brengt in een wervelende avondvullende show de creativiteit, het plezier en enthousiasme van the Fab Four weer tot leven. In de afgelopen 15 jaar brachten ze hun show naar vele theaters in Nederland, maar ook meerdere malen naar België, Frankrijk, Duitsland en Engeland, waaronder de bakermat ‘The Cavern Club’, de ‘Indra Club’ in Hamburg en de Internationale Beatlesdag in Mons, België.

Als kwartet of met blazers orkest ‘The Blue Meanies’ spelen ze nummers van alle albums, van ‘Please Please Me’ tot ‘The End’. Verwacht dus de hits en enkele bijzondere album tracks, waaronder de ‘Abbey Road’ medleys en het legendarische ‘Rooftop’ concert!

Ze dragen wel de kostuums, maar niet de pruiken en snorren en ze spelen de fantastische muziek van The Lovely Lads uit Liverpool op authentieke wijze op de originele instrumenten, zonder de stemmen na te doen.

‘A Splendid Time Is Guaranteed For All’

Informatie, trailers & details

Extra informatie

Dit is een live concert op de rooftop van Pathé Utrecht Leidsche Rijn. Inloop: 19:15 uur Start show: 20:00 uur

Zoek voorstellingen

Geen bioscoop?

Selecteer een bioscoop bij jou in de buurt!

Bioscoop in Amersfoort

Bioscoop in Arnhem

Bioscoop in Breda

Bioscoop in Delft

Bioscoop in Ede

Bioscoop in Eindhoven

Bioscoop in Groningen

Bioscoop in Haarlem

Bioscoop in Helmond

Bioscoop in Leeuwarden

Bioscoop in Maastricht

Bioscoop in Nijmegen

Bioscoop in Schiedam

Bioscoop in Zaandam

Bioscoop in Zwolle

Heb je een vraag?

Bezoek onze klantenservicepagina voor de meestgestelde vragen.

Naar de klantenservice
Wat is Club Pathé?
Hoe koop ik tickets?
Hoe verzilver ik een voucher?